معرفی فدراسیون های ورزشی

فدراسیون های ورزشی داخل ایران

ما در اینترنت سایتی که به طور جامع تمام فدراسیون های ورزشی ایران رو معرفی کرده باشه پیدا نکردیم. در این مطلب تصمیم گرفتیم این اطلاعات رو یک جا جمع کنیم. تا شما دسترسی آسان تری به هر کدوم از فدراسیون ها که بخواهید به آن مراجعه کنید داشته باشید. یکی از دلایل مراجعه به فدراسیون ها بعد از آسیب های ورزشی است. کسانی که بیمه های ورزشی دارن به فدراسیون ها مراجعه می کنند و مراکز طرف قرار داد با اونها رو پیدا می کنند و از بیمه ی ورزشی خود استفاده می کنند. دلیل دیگر مراجعه به فدراسیون آگاهی از مسابقات ورزشی در رشته های مختلف است و  ورزشکاران می توانند مدارک و احکام خود را از فدراسیون مرتبط استعلام بگیرند و از قانونی بودن اطلاعات آگاهی کسب کنند.

همه این کارها از طریق فدراسیون های ورزشی انجام می شود.  بعضی از رشته های ورزشی فدراسیون مستقل دارند و بعضی از رشته ها فدراسیونی ندارند و به صورت یک هیئت داخل یک فدراسیون مرتبط کار می کنند. سعی می کنیم هیئت ها را به شما معرفی کنیم که از آنها  هم اطلاعاتی در اختیارتون بزاریم. ازتون خواهش می کنم تو کامنت ها اگه اشتباهی بود یا نیاز به آپدیت اطلاعات بود یا فدراسیون ورزشی که در مطلب قید نشده بود را به ما  معرفی کنید که یک مطلب جامع و کامل داشته باشیم که یک مرجع کامل برای ورزشکاران عزیز باشد.

آدرس و اطلاعات تماس فدارسیون های ورزشی

اطلاعات تماس فدراسیون ها

 

برخی از ورزش های کوچکتر فدراسیون ندارند اما انجمن هایی برای انجام امور مربوطه تشکیل شده که در جدول زیر آدرس و اطلاعات تماس آن ها گردآوری شده است. اگر درباره قسمت هایی که نقص اطلاعات داریم اطلاعاتی دارید در کامنت ها به ما کمک کنید که جامع اطلاعات گردآوری و در اختیار ورزشکاران قرار بگیرد.

 

 

اطلاعات مربوط به هیئت های استانی را در جدول زیر به ترتیب استان ها قرار دادیم میتوانید از قابلیت جستجوی که در بالای جدول تعبیه شده برای پیدا کردن سریع تر هیئت مدنظر خود استفاده کنید.

توسط |۱۳۹۸-۱-۲۴ ۱۱:۵۲:۳۶ +۰۴:۳۰اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۷|رشته های ورزشی|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه